Producent pełnowartościowego pokarmu dla pszczół

Firma Holger Food jest producentem pełnowartościowego pokarmu dla pszczół z bogatym doświadczeniem. Współpracujemy z pszczelarzami i sprzedawcami hurtowymi z Polski oraz innych europejskich państw. W naszym zespole pracują specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w przemyśle spożywczym, którzy stale poszerzają swoją wiedzę w zakresie pokarmów pszczelich. Posiadamy nowoczesne zaplecze produkcyjne z własnym laboratorium technologicznym, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować naszym Klientom unikalne walory naszych produktów.

Dlaczego warto wybrać wysokogatunkowy pokarm dla pszczół naszej firmy?

  • Dostępny w dogodnej formie – nasze produkty dostępne są w opakowaniach o różnej charakterystyce oraz pojemności. Syrop pszczelarski sprzedajemy w wiadrach, hobokach, paletopojemnikach oraz luzem. Nasze ciasto pszczelarskie jest możliwe do nabycia w kartonach o masie 5 lub 15 kg.
  • Bezpieczny dla pszczół – wszystkie nasze wyroby produkowane i konfekcjonowane są pod Nadzorem Weterynaryjnym Nr: PL3021242p, dzięki czemu możemy zagwarantować całkowite ich bezpieczeństwo dla pszczół.
  • Atesty i certyfikaty – posiadamy certyfikat bezpieczeństwa żywności FSSC22000, który poświadcza skuteczne zarządzanie procesami produkcyjnymi i działanie w zgodzie z najwyższymi standardami dotyczącymi higieny produkcji.
  • Długi termin ważności – przy właściwym przechowywaniu nasz syrop pszczelarski i fondant pszczeli może być wykorzystywany przez 12 miesięcy od daty produkcji.
  • Przystępne ceny przy zachowaniu wysokiej jakości produktów – robimy wszystko, co w naszej mocy, by oferować produkty atrakcyjne cenowo, a jednocześnie spełniające potrzeby i wymagania naszych Klientów.

Co nas wyróżnia?

Na rynku istnieje wiele firm specjalizujących się w sprzedaży pokarmu pszczelego. Dlaczego jednak warto skorzystać z oferty właśnie naszego przedsiębiorstwa? Przede wszystkim dlatego, że dysponujemy ogromnym doświadczeniem. To niezwykle ważne, gdyż dzięki temu rozumiemy potrzeby Klientów i jesteśmy w stanie dostarczać im wyłącznie takie produkty, które w pełni spełniają ich oczekiwania. Ponadto jako producenci pokarmu, starannie dobieramy i selekcjonujemy wszystkie składniki tworzące gotowe pożywienie dla owadów. W ten sposób jest ono nie tylko trwałe, ale przede wszystkim możliwie najlepsze gatunkowo, co przekłada się na zdrowie i siłę pszczół.

Kto może skorzystać z naszej oferty?

Jeśli zastanawiasz się czy możesz skorzystać z oferty naszej firmy, odpowiedź jest prosta – z pewnością tak! Jako producent pasz dla pszczół dysponujemy magazynem bogato wyposażonym w ciasto i syropy. Produkty pakujemy w różnej wielkości opakowania, co sprawia, że sprawdzą się one zarówno w przypadku małych, jak i dużych pasiek. Nasza oferta skierowana jest także do hurtowni, które działają nie tylko na terenie Polski, ale również w całej Europy. Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi produktami, zapraszamy do kontaktu. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszej działalności, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Udzielimy wyczerpujących odpowiedzi na interesujący Państwa temat.