Producent pełnowartościowego pokarmu dla pszczół

Firma Holger Food jest producentem pełnowartościowego pokarmu dla pszczół z bogatym doświadczeniem. Współpracujemy z pszczelarzami i sprzedawcami hurtowymi z Polski oraz innych europejskich państw. W naszym zespole pracują specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w przemyśle spożywczym, którzy stale poszerzają swoją wiedzę w zakresie pokarmów pszczelich. Posiadamy nowoczesne zaplecze produkcyjne z własnym laboratorium technologicznym, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować naszym Klientom unikalne walory naszych produktów.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo najwyższej klasy asortyment i akcesoria do podkarmiania pszczół. Polecamy zarówno nasze syropy pszczelarskie, miody, inwert oraz ciasto pszczele, produkowane bez dodatku sztucznych substancji jak i konserwantów. Zależnie od potrzeb Klienta, oferujemy wygodne, niewielkie opakowania lub większe pojemniki na kilkadziesiąt kilogramów.

Dlaczego warto wybrać wysokogatunkowy pokarm dla pszczół naszej firmy?

Pełnowartościowy pokarm dla pszczół od Holger Food to gwarancja zdrowia i doskonałej kondycji Twojej pasieki. Współpracujemy tylko z zaufanymi i sprawdzonymi producentami oraz służymy fachową pomocą popartą szeroką wiedzą i doświadczeniem naszego zespołu.

Nasz pokarm dla pszczół wyróżnia się na polskim i europejskim rynku swoją jakością i wydajnością. Ponadto, jest on także:

  • Dostępny w dogodnej formie – nasze produkty dostępne są w opakowaniach o różnej charakterystyce oraz pojemności. Syrop pszczelarski sprzedajemy w wiadrach, hobokach, paletopojemnikach oraz luzem. Nasze ciasto pszczelarskie jest możliwe do nabycia w kartonach o masie 5 lub 15 kg.
  • Bezpieczny dla pszczół – wszystkie nasze wyroby produkowane i konfekcjonowane są pod Nadzorem Weterynaryjnym Nr: PL3021242p, dzięki czemu możemy zagwarantować całkowite ich bezpieczeństwo dla pszczół.
  • Atesty i certyfikaty – posiadamy certyfikat bezpieczeństwa żywności FSSC22000, który poświadcza skuteczne zarządzanie procesami produkcyjnymi i działanie w zgodzie z najwyższymi standardami dotyczącymi higieny produkcji.
  • Długi termin ważności – przy właściwym przechowywaniu nasz syrop pszczelarski i fondant pszczeli może być wykorzystywany przez 12 miesięcy od daty produkcji.
  • Przystępne ceny przy zachowaniu wysokiej jakości produktów – robimy wszystko, co w naszej mocy, by oferować produkty atrakcyjne cenowo, a jednocześnie spełniające potrzeby i wymagania naszych Klientów.

Jeśli szukasz bezpiecznych, wysokoenergetycznych i całkowicie naturalnych pasz dla pszczół, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Co nas wyróżnia?

Na rynku istnieje wiele firm specjalizujących się w sprzedaży pokarmu pszczelego. Dlaczego jednak warto skorzystać z oferty właśnie naszego przedsiębiorstwa? Przede wszystkim dlatego, że dysponujemy ogromnym doświadczeniem. To niezwykle ważne, gdyż dzięki temu rozumiemy potrzeby Klientów i jesteśmy w stanie dostarczać im wyłącznie takie produkty, które w pełni spełniają ich oczekiwania. Ponadto jako producenci pokarmu, starannie dobieramy i selekcjonujemy wszystkie składniki tworzące gotowe pożywienie dla owadów. W ten sposób jest ono nie tylko trwałe, ale przede wszystkim możliwie najlepsze gatunkowo, co przekłada się na zdrowie i siłę pszczół.

Kto może skorzystać z naszej oferty?

Jeśli zastanawiasz się czy możesz skorzystać z oferty naszej firmy, odpowiedź jest prosta – z pewnością tak! Jako producent pasz dla pszczół dysponujemy magazynem bogato wyposażonym w ciasto i syropy. Produkty pakujemy w różnej wielkości opakowania, co sprawia, że sprawdzą się one zarówno w przypadku małych, jak i dużych pasiek. Nasza oferta skierowana jest także do hurtowni, które działają nie tylko na terenie Polski, ale również w całej Europy. Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi produktami, zapraszamy do kontaktu. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszej działalności, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Udzielimy wyczerpujących odpowiedzi na interesujący Państwa temat.