syrop pszczeli

ciasto pszczele

Dla pszczelarstwa

Holger Food

Firma Holger Food od wielu lat zajmuje się produkcją i dystrybucją wysokogatunkowych pokarmów dla pszczół. Gotowe do użycia produkty w pełni zaspokajają zapotrzebowanie żywieniowe pszczół. Jest to ogromne ułatwienie dla pszczelarzy, ponieważ mogą stosować je od razu, bez konieczności pracochłonnego przygotowania. Dobra cena idzie w parze z najlepszą jakością produktu i obsługi.

W przeciwieństwie do roztworów sacharozy samodzielnie przygotowywanych przez pszczelarzy, niezmienny skład surowcowy oraz bardzo dobra jakość naszych wyrobów gwarantują zawsze taki sam, pełnowartościowy pokarm dla pszczół.

Zyskaliśmy tym dobrą reputację wśród pszczelarzy i sprzedawców hurtowych w Polsce i Europie. Zadowoleni i ciągle przybywający nowi klienci są najlepszym dowodem naszej udanej pracy.

Nasze wyroby są produkowane pod Nadzorem Weterynaryjnym Nr: PL3021242p.

Kontakt

HOLGER FOOD Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 17
62-031 LUBOŃ
Nr konta dla artykułów pszczelarskich:
mBank PL93 1140 1124 0000 3701 8000 1001

Zamówienia prosimy składać telefonicznie na numer tel:
61/222 79 72 lub 61/899 40 07
lub mailem:  biuro@holgerfood.pl

 


    Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.pokarmpszczeli.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HOLGER FOOD GROUP SP. Z O.O., Przemysłowa 17 62-031 Luboń, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem iodo@holgerfood.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny